Kaip nuflashinti Ubuntu Touch naudojant Windows?

ubuntu-touch

Oficiali Ubuntu Touch įdiegimo instrukcija yra skirta tik Ubuntu naudotojams, taigi ką daryti windows naudotojams, nes ta instrukcija neveiks jums. Taigi ši instrukcija yra skirta kaip įdiegti Ubuntu Touch naudojant Windows.

Pirma atsisiųskite atvaizdą skirta jūsų telefonui iš čia:

  • Failą reikia atsisiųsti būtent pritaikyta jūsų telefonui, pvz. „quantal-preinstalled-phablet-armhf.zip“.
  • Failai kurie turi užrašą „maguro“ yra skirti Galaxy nexus telefonams, o su užrašu „mako“ skirti nexus 4, „grouper“ nexus 7 ir „manta“ nexus 10.

Dabar jau galime pradėti. Aš pats šių instrukcijų nebandžiau, taigi už viską ką darote atsakingi tik patys. O jas parašė Omer Akram kurios rastos per Ubuntu-phone mailing list.

Prieš pradedant, atminkit, kad tai tik bandomoji versiją skirta programuotojams, ir netinka kasdieniam naudojimui! Ir neturi dar kaikurių funkcijų ir yra nemažai klaidų.

1. Atrakinkit savo prietaisą naudodami ŠIAS instrukcijas kurios turėtų veikti ant Galaxy Nexus, Nexus 4, 7 ir 10, taip pat straipsnyje rašoma kaip įdiegti „fastboot“ kurio mums reikės vėliau.

2. (Jeigu ankščiau buvote įdiegę „Clockworkmod“ į andriod prietaisą tai galite praleisti šią dalį)

boatloader mode režime flashinkite tik „recovery“ failą (quantal-preinstalled-recovery-armel+PRIETAISO_KODINIS_PAVADINIMAS.img) kurį turėjot parsisiųsti prieš tai, naudodami Windows terminalą įveskite šią komandą:

fastboot flash recovery quantal-preinstalled-recovery-armel+PRIETAISO_KODINIS_PAVADINIMAS.img

Komandoje pakeiskite žodžius „PRIETAISO_KODINIS_PAVADINIMAS“ į jūsų tel. kuris buvo paaiškintas aukščiau.

3. Perkraukite telefoną ir nukopijuokite failus į savo tel. / planšetę:

  • quantal-preinstalled-phablet-armhf.zip
  • quantal-preinstalled-armel+PRIETAISO_KODINIS_PAVADINIMAS.zip

4. Perkraukite savo NEXUS prietaisą į „bootloader mode“ režimą ir suraskite parinktį „Recovery“ ir paspauskite išjungimo mygtuką, kad pasirinkti failą. Ir tai pradės Clockworkmod Recovery.

Štai pasirinkite „install zip from sdcard“ po to „Choose zip from sdcard“ ir pirmiausia pasirinkite „quantal-preinstalled-armel+PRIETAISO_KODINIS_PAVADINIMAS.zip“ ir nuflashinkit jį po to atlikit tą patį ir su „quantal-preinstalled-phablet-armhf.zip“

5. Perkraukite prietaisą ir štai viskas baigta!

Šaltinis: webupd8